@Sorur.Florist

گل استرلیتزیا (گل پرنده بهشتی)

گل پرنده بهشتی، از زیباترین و محبوب ترین گل‌های فصل بهار محسوب می‌شود. این گل که از خانواده گل‌های آبریزشی است، با رنگ‌ها و الگوهای زیبا و جذاب خود، هر ساله میلیون‌ها نفر را به سوی خود جذب می‌کند.

گل پرنده بهشتی با نام علمی Strelitzia reginae شناخته می‌شود و در مناطق گرمسیری مانند آفریقای جنوبی، استرالیا و نیوزیلند می‌روید. این گیاه از خانواده Strelitziaceae با شاخه‌های زیاد و برگ‌های سبز رنگش شناخته می‌شود.

گل‌های پرنده بهشتی، به شکل قوسی در بالای یک ساقه بلند، به شکل خوشه‌ای جمع شده‌اند. این گل‌ها دارای شکلی بسیار شگفت‌انگیز و زیبا هستند و بخش‌های زرد، نارنجی، آبی و سبز را دارا می‌باشند. از این رو نام "پرنده بهشتی" از آن برگرفته شده است. در این گل، پنج تا شش گل کوچک دیگری وجود دارد که از وسط آن بیرون می‌کشد و به شکل پیشانی پرنده نیز شباهت دارد. بنابراین، این گل را می‌توان به عنوان یک اثر هنری برجسته در نظر گرفت.

گل پرنده بهشتی چندساله است و هر ساله با یک ساقه جدید رشد می‌کند. این گل بهترین رشد را در محیط‌های روشن و دمای گرم دارد، اما توانایی سازگاری با شرایط دیگر نیز دارد. پرورش این گل در مناطق غیرگرمسیری نیز امکان‌پذیر است، اما نیازی به توجه و مراقبت‌های بیشتر دارد.

گل پرنده بهشتی علاوه بر زیبایی ظاهری، خواص درمانی و پزشکی نیز دارد. این گل منابع غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها و عوامل ضد التهابی است و می‌تواند در کاهش التهاب‌ها و تسکین مشکلات مربوط به التهاب و دردهای عضلانی و مفصلی مؤثر باشد. همچنین، اثر مثبتی در بهبود سیستم ایمنی بدن و بهبود سلامت قلب و عروق دارد.

در کل، گل پرنده بهشتی با زیبایی و الگوهای شگفت‌انگیزش، همچنین خواص درمانی و پزشکی خود، تبدیل به یکی از محبوب‌ترین گل‌های فصل بهار شده است. اضافه کردن این گل به باغ یا خانه شما، بیشترین رضایت و لذت را به شما خواهد داد.

برای دیزاین تاج گل و سبدگل هایی که فاخر و لاکچری هستند از این گل زیبا استفاده می شود.

برای سفارش آنلاین گل پرنده بهشتی به صورت دیزاین شده می توانید با مراجعه به سایت sefareshgol.com محصول مورد نظر خود را نهایی نموده و یا با تماس با شماره 09125116680 از مشاوره همکاران ما استفاده نمایید و گل های مورد نظر خود را به صورت سفارش آنلاین باکس گل ، سفارش آنلاین تاج گل، سفارش آنلاین سبدگل، سفارش آنلاین جام گل انتخاب نمایید و در هر کجای سطح شهر تهران این محصولات زیبا را تحویل بگیرید و یا با ارسال آنها عزیزان خود را در شهر تهران شگفت زده نمایید.