@Sorur.Florist

گل گلایل

گل گلایل یکی از زیباترین و محبوب‌ترین گل‌های چیدمانی است که در باغ‌ها و گلخانه ها به طور فزاینده‌ای کشت می‌شود. این گل جذابیت خاص و بوی دلپذیری دارد و به هر فضایی که در آن کاشته شود زندگی می‌بخشد.

گل گلایل در دسته لاله‌ها قرار دارد و نام علمی آن "Dianthus caryophyllus" است. این گیاه اصلی و محبوب یا همان "گلایل وحشی" را درخود جای می‌دهد که در مناطق طبیعی رشد می‌کند.

گل گلایل در رنگ‌ها و الگوهای مختلفی مانند قرمز، صورتی، سفید، نارنجی، بنفش و بی‌رنگ یافت می‌شود. این گل به فصل بهار تا پایان تابستان ‌رشد و به صورت بوته‌ای کوچک با ارتفاعی حدود 30 تا 50 سانتیمتر رشد می‌کند.

گلایل گلبویی و دارای برگ‌های تیز و دوناتوم می‌باشد. گل‌های آن به صورت مفرد یا در تاری مخصوص در یک ساقه نمایان می‌شود. این گل‌ها بوی دلپذیر و خوشبویی دارند و می‌توانند تا یک هفته یا بیشتر هم برای چیدمان تازه ماندند.

استفاده از گل گلایل در چیدمان‌های گلدانی و بوکه‌ها بسیار رایج است. همچنین به دلیل بوی فوق‌العاده‌ای که داراست، از آن در صنایع عطرسازی و آروماتراپی نیز استفاده می‌شود. علاوه بر این، گل‌های گلایل به طور عمده برای تزیین بذر عروس و عروسک‌ها استفاده می‌شوند.

با توجه به زیبایی و کاربرد گل گلایل، این گیاه نزد درختکاران و باغبانان بسیار محبوب است. رشد و مراقبت از گل گلایل بسیار آسان است و این گیاه توانایی پیدا کردن در شرایط آب و هوایی مختلف را داراست. به همین دلیل به راحتی می‌توان آن را در باغ‌ها، تراس‌ها و کاشت در دیگر فضاهای سبز کرد.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که گل گلایل، با زیبایی و بوی خوش آن، یکی از گل‌های محبوب و مورد علاقه علاقمندان به گل‌ها است. با کاشت و مراقبت آسان از این گل، می‌توان از زیبایی آن برای تزئین و زینت فضاهای سبز خود بهره برد.

برای سفارش آنلاین گل گلایل به صورت دیزاین شده می توانید با مراجعه به سایت sefareshgol.com محصول مورد نظر خود را نهایی نموده و یا با تماس با شماره 09125116680 از مشاوره همکاران ما استفاده نمایید و گل های مورد نظر خود را به صورت سفارش آنلاین باکس گل ، سفارش آنلاین تاج گل، سفارش آنلاین سبدگل، سفارش آنلاین جام گل انتخاب نمایید و در هر کجای سطح شهر تهران این محصولات زیبا را تحویل بگیرید و یا با ارسال آنها عزیزان خود را در شهر تهران شگفت زده نمایید.